FIFA 13

FIFA 13 1.0.9

Piłka nożna prawie jak na konsolę

Zalety

  • Świetna grafika
  • Wygodne sterowanie
  • Widowiskowe zagrania i kiwki

Wady

  • Brak polskiej ligi
  • Schematyczna rozgrywka

Bardzo dobry
8

FIFA 13 nie jest już dostępny do pobrania. Można pobrac FIFA 14.

FIFA 13 to realistyczny symulator piłki nożnej na iPhone i iPoda Touch z doskonałą grafiką. Pod względem realizmu zbliża się on do gier na konsole PlayStation i Xbox. Jeśli jesteś fanem wielkiej piłki, koniecznie musisz zagrać w FIFA 13.

FIFA 13 nieznacznie różni się od swojej poprzedniczki. Elementem, na który położono nacisk jest grafika i to dosłownie widać. Figury piłkarzy są bardziej realistyczne i Messi, czy Fabregas przypominają teraz oryginały, a nie pikselizowane obrazki Również stadiony wyglądają o wiele lepiej niż w FIFA 12.

Poza grafiką w grze niewiele się zmieniło. W FIFA 13 nadal brak licencji na polską ligę. Możemy zagrać drużyną L. Warszawa, czy W. Łódź. Niestety nie znajdziemy w grze prawdziwych zawodników, ani klubów. Musimy się zadowolić ligą hiszpańska z Messim, czy Bundesligą z Lewandowskim, Piszczkiem i Błaszczykowskim.

Tym co uległo delikatnej poprawie w FIFA 13, jest sterowanie. Do dyspozycji mamy większa ilość przycisków, przez co możemy sterować zachowaniem gracza bardziej precyzyjnie. Co prawda dostępna ilość zagrań jest praktycznie taka sama jak w FIFA 12, ale przypisanie do nich osobnych przycisków zamiast kombinacji, wpływa pozytywnie na grę.

W porównaniu do poprzedniej edycji, w FIFA 13 bardzo rozwinięto opcję kiwania i zagrań technicznych zawodników. Każdy piłkarz może wykazać się teraz kiwką lub jakimś widowiskowym zagraniem o wiele łatwiej niż dotychczas. Odpowiednie opanowanie widowiskowych zagrań nie jest proste, ale jak już nam się to uda to uatrakcyjniają one grę.

FIFA 13

Download

FIFA 13 1.0.9

Opinie użytkowników o FIFA 13

Sponsorowany×